Budy Turbo Bataryalı Otomatik Hijyenik Klozet Kapağı

275,00 ₺

Paylaş

Image titleImage title

BU ÜRÜNDE PİYASADA Kİ EN DÜŞÜK FİYAT GARANTİSİ VERİYORUZ!

Aynı ürünü daha düşük fiyata bulursanız bulduğunuz en düşük fiyattan aynı ürünü size gönderme sözü veriyoruz.

Akülü, Otomatik Hijyeni Klozet Kapağı -Bu haftaya özel sadece  275 TL.+KDV

(SİPARİŞİNİZİ SİTE ÜZERİNDEN FİNANSBANK KREDİ KARTLARIYLA PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT İMKANIYLA, DENİZ BANK-BONUS CARD KREDİ KARTLARI TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İLE ve BİZİMLE ILETISIME GEÇIP TÜM TÜRKİYE KAPIDA NAKİT ÖDEME SİSTEMİYLE SIPARISINIZI VEREBİLİRSİNİZ.)

"HER MODEL, MARKA KLOZETE UYUMLU TEK HİJYENİK KLOZET CİHAZIDIR""MONTAJI 3 DAKİKA İÇERİSİNDE YAPILABİLEN TEK HİJYENİK KLOZET CİHAZIDIR""ABS PLASTİĞİ KALİTELİ VE KIRILMAZDIR"

SARF MALZEMESİ: 1 Adet klozet poşeti rulosu 100 kullanımlıktır. "Sarf malzemesi için Art.No.340 KAMPANYALIsipariş verebilirsiniz."Söz konusu ürünler ithaldir. Orijinaldir. Orijinal poşetler polietilenden üretilmiştir, anti bakteriyeldir, tene yapışmaz, sağlıklıdır.

ŞARJ EDİLMESİ: Hijyenik Klozet Cihazınızı yerinden çıkarmadan ürün ile birlikte gönderilecek şarj adaptörünü Hijyenik Klozet Cihazının üzerinde bulunan şarj yuvası girişine takarak 1,5 saat süreyle şarj etmeniz yeterli olacaktır. 1,5 saatlik şarj ile cihazınızı 4 ay kullanabileceksiniz. Bu da yılda en fazla 3-4 defa şarj etme işlemini tekrarlamanız demektir. 

NOT: ÜRÜN AKÜLÜDÜR, ANCAK KULLANIM SÜRESİNCE KESİNLİKLE GÜCÜNDEN, HIZINDAN KAYBETMEZ."Lütfen cihazlarınızı daha uzun süre kullanabilmeniz için ve sağlınız için merdiven altı üretilen sarf malzemeleri (rulo poşetleri) kullanmayınız. orijinal ürünleri tercih ediniz"

 

Ürün Kodu : Art.No.340
Fiyat : 275 TL + KDV
Güç Kaynağı : Akülü
Garanti : Var