klozet naylonuÖzellikle AVM tuvaletleri gibi insan sirkülasyonun fazla olduğu yerlerde hijyeni korumak oldukça zordur. Kısa süre içinde yüzlerce kişinin kullandığı bu tuvaletlerin yeterli standartlarda temiz kalması için tuvalet içinde sürekli bir temizlik personeli bulundurmak bile, tuvaletimizi hijyen açısından istenilen seviyeye taşımayabilir. Zaten bu konuda sürekli bir personel bulundurmak da maddi açıdan imkansızdır. Bu durumların rahatça önüne geçilmesi için tuvaletlerin sürekli temiz kalmasını sağlayacak çeşitli hijyenik araçlar kullanmak çok mantıklı olacaktır. Örneğin hijyenik klozet kapağı bu araçlar içinde en çok göze çarpanı ve en etkili olanıdır. Hijyenik klozet kapağı cihazı ile, klozet çevresinin sürekli olarak temiz tutulması, kullanıcının temiz bir klozet kapağı ile karşılaşması dolayısıyla rahatça kullanılabilmesi sağlanır. Çünkü klozet kapağı çevresine geçirilen rulo klozet naylonu, klozete monte edilen cihaz sayesinde sürekli yenilenir. Her kullanıcı için yeni bir ürün kullanılması sağlanır. Bu küçük ama etkili sistem sayesinde klozet kapağı çevresi temiz kalır ve kullanıcılar tarafından klozet rahatça kullanılabilir.

Cihazınıza Uyumlu Klozet Naylonu

Bu ürün tek başına bir işe yaramaz. Kullanımının sağlanması için öncelikle bir hijyenik klozet kapağı cihazınızın olması gerekmektedir. Bu cihazlar, kollu olarak manuel döndürmeli, ya da bir buton ile otomatik döndürmeli şekillerde olabilir. Klozet kapağı cihazınıza klozet naylonu alırken, cihazınıza uygun klozet naylonları almalısınız. Klozet poşetleri genel olarak belli bir standartta olmasına karşın klozet çevresi, cihaza bağlantı noktaları vs gibi konularda size uymayabilir. Bunun için cihazınıza uyumlu klozet naylonları temin etmelisiniz. Web sitemizde satılan ürünlerin hangi marka - model cihazlara ait olduğu açıkça belirtilmiştir. Satın alma aşamasında takıldığınız yerlerde de bizi telefonla arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz ve sizi doğru ürün için yönlendirebiliriz. Bunun için ürün satın alırken dikkatli olmanız gerekmektedir. 

 

Toplu Alımlarda İndirim

Klozet naylonları kullan - at ürünler olduğu için oldukça fazla sayıda tüketilmektedir. Tabi burada en önemli faktör, tuvaletlerinizin kullanım sıklığı ve kaç kişinin girdiği - çıktığına bağlıdır. Adet olarak da klozet naylonu alırken bu hesaplamaları yapmanızda ve satın alınacak ürünlerin size ne kadar süre yetebileceğini öngörmenizde fayda vardır. Akhijyen olarak, toplu alımlar için indirimler ve özel fiyatlar uygulamaktayız. Siz de bu kampanyalarımızdan yararlanabilir, size özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Satın alacağınız ürünler anında adresinize kargoya verilmektedir ve kısa süre içinde adresinizde olmaktadır. Ürün teslimatı hızı konusunda da firmamız hassasiyetle çalışmakta, müşterilerini mağdur edebilecek her türlü anlayıştan uzak durmaktadır.