Hijyenik klozet kapaklarının yaygınlşaması ile beraber piyasada klozet poşeti de çok fazla tüketilir hale geldi. Bunun için klozet poşeti üretici firmalar artmaya başladı. Bizde Akhijyen olarak sizlere en kaliteli  klozet poşetlerini en uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz. Ürün çeşitliliğimiz oldukça fazladır. Web sitemizden cihazınıza uygun klozet poşetlerini çeşitli paketler ve adet seçenekleri ile satın alabilirsiniz. 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klozet poşeti satın alırken hijyenik klozet kapağı ürününüze uygun klozet poşetleri tercih edilmelidir. Genel olarak klozet poşetleri için bir standart olsa da bazı durumlarda satın alacağınız poşet, makinanıza uymayabilir. Bunun için ürün detay sayfalarındaki açıklamaları dikkatli bir şekilde okumanız, tereddüte düştüğünüz zaman bizimle irtibata geçerek doğru ürünü sormanız gerekmektedir. 

Toplu ve Daha Çok Alım

Özellikle klozet poşetleri çok fazla kullanılan ürünlerdir. Tuvalet kullanımının çok fazla olduğu kalabalık yerlerde herkesin bir adet klozet poşeti kullandığı düşünüldüğü zaman aylar içerisinde binlerce klozet poşeti tüketimi olmuş olur. Bu tarz bir işletmeye sahipseniz klozet poşetine olan ihtiyacınız çok fazla olacaktır. Sunduğumuz ürünlerde klozet poşeti adedi sizlere yetmiyor ve daha fazla alım yapmak istiyorsanız, bizi arayıp size özel fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Belirttiğimiz husus çok fazla sayıda alımlar için geçerlidir. Bunun dışında web sitemizde yazan ürünleri satın almak için kişiye özel ekstra bir indirim yapılmamaktadır. Ancak firmamız çoğu zaman ürünlerini indirime sokmaktadır. Bunun için ürünlerimizi sürekli olarak takibe alabilirsiniz.