En İyi Markalardan Biri

Tottolet klozet kapağı, Türkiye’nin en büyük hijyenik klozet kapağı üreten firmalarından biridir. Web sitemizden bu ürünleri bulabilir, satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleri, kredi kartınız ile alabildiğiniz gibi, havale ya da kapıda ödeme seçeneklerini de seçebilirsiniz. 

Tottolet Klozet Kapağı Özellikleri

Tottolet klozet kapakları bakteri üretmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerin imalatı sırasında özel tasarlanan rulo sayesinde, atık bölümünde bakteri ve mikrop üretilmesi engellenmiştir. Bu özellikle ile kullanılara daha temiz koşullar ve daha çok hijyen sunulmaktadır. Tottolet klozet kapakları akıllıdır. Yani bir cihaza insan müdahalesi çok gerekmez. Döndürüldüğü zaman nerede duracağını bilir. Üzerine takılı olan bilgisayar çipi ile bu fonksiyonları kolayca sağlayabilir. Her seferinde kullanılara temiz bir yüzey, hijyenik bir kullanım sağlar. Fiyatları gayet uygundur. Fiyatları uygun olduğu gibi tasarruf açısından da mükemmel bir cihazdır. Zamanlayıcısı sayesinde düğmeye basıldıktan sonra 20 saniye içinde tekrar butona basılsa bile çalışmaz. Çünkü bir kullanıcının 20 saniye içerisinde yeni bir klozet poşetine ihtiyaç duyması imkansızdır. Böylece gereksiz kullanımların önüne geçilmiş olunur. Cihazdaki klozet poşeti tek kullanımlıktır. Atık bölümündeki bıçak, tüketilmiş poşetleri saklar ve farklı kişilerin aynı naylonu kullanma ihtimalini ortadan kaldırır. Her seferinde yeni kullanıcıya temiz bir kullanım sunar. 

Şarj edilebilir sistem

Cihaz, özel adaptörü sayesinde 220 volt elektrik akımını 12 volta çevirerek çalıştırır. Gereksiz masraf oluşturmaz. Nemli ortamlar için bir tehlike unsuru değildir. Her ortamda test edilerek kullanıcıya satılır. Hiç bir koşulda tehlike sebebi değildir. Tottolet klozet kapağı akülüdür. Bulunduğu ortamda herhangi bir prize ihtiyaç yoktur. Çok pratik bir şekilde şarj edilebilir ve uzun süre kullanılabilir. Cihazın şarj edilmesi tamamen boşken 6 saat sürer. 6 saatlik şarj ile 4000 kullanım sağlanılabilir. Bu da ortalama trafiği olan bir tuvalet için 6 ay demektir. Yani 6 saatte şarj ettiğiniz klozet kapağını 6 ay kullanabilirsiniz. Kurulumu çok basittir. Özel aletler vs gerektirmez. 

Kullanım Alanları: 

Firmalar, ofisler, cafeler, oteller, benzinciler, AVM’ler, hastaneler, çocuk yuvaları, mola istasyonları, güzellik salonları ve genele açık tuvaletlerin hepsinde tercih sebebidir. Yaygınlığı gitgide artmaktadır.