Budy Marka Akülü, Otomatik Hijyenik Klozet Cihazı ve 10 Adet Rulo Poşeti Seti

380,00 ₺

Paylaş

Image titleImage title

Akülü, Otomatik Hijyenik Klozet Cihazı ve 10 Adet Rulo Poşet Seti 

(Bugüne Özel Kampanya) 380 TL. + KDV.(SİPARİŞİNİZİ SİTE ÜZERİNDEN FİNANSBANK KREDİ KARTLARIYLA PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT İMKANIYLA veya BİZİ ARAYARAK PTT KARGO TÜM TÜRKİYE KAPIDA NAKİT ÖDEME SİSTEMİYLE VEREBİLİRSİNİZ.)

"HER MODEL, MARKA KLOZETE UYUMLU TEK HİJYENİK KLOZET CİHAZIDIR."

"MONTAJI 3 DAKİKA İÇERİSİNDE YAPILABİLEN TEK HİJYENİK KLOZET CİHAZIDIR."

ÖNEMLİ BİLGİ: 1 Adet klozet poşeti rulosu 100 kullanımlıktır. Söz konusu ürünler ithaldir. Orijinaldir. Orijinal poşetler polietilenden üretilmiştir, anti bakteriyeldir, tene yapışmaz, sağlıklıdır.

ŞARJ EDİLMESİ: Hijyenik Klozet Cihazınızı yerinden çıkarmadan ürün ile birlikte gönderilecek şarj adaptörünü Hijyenik Klozet Cihazının üzerinde bulunan şarj yuvası girişine takarak 1,5 saat süreyle şarj etmeniz yeterli olacaktır. 1,5 saatlik şarj ile cihazınızı 4 ay kullanabileceksiniz. Bu da yılda en fazla 3-4 defa şarj etme işlemini tekrarlamanız demektir.

NOT: ÜRÜN AKÜLÜDÜR, ANCAK KULLANIM SÜRESİNCE KESİNLİKLE GÜCÜNDEN, HIZINDAN KAYBETMEZ."Lütfen cihazlarınızı daha uzun süre kullanabilmeniz için ve sağlınız için merdiven altı üretilen sarf malzemeleri (rulo poşetleri) kullanmayınız. orijinal ürünleri tercih ediniz"Ürün Kodu : Art.No.341
Fiyat : 380 TL + KDV
Güç Kaynağı : Akülü
Garanti : Var